Вже більше 35 років Наукова бібліотека ТДАТУ, як Головна бібліотека ЗТО СГБ, координує діяльність 9 бібліотек об’єднання за всіма напрямками бібліотечної роботи. Основне завдання – допомогти кожній бібліотеці і її співробітникам знайти своє місце у єдиному бібліотечному просторі, надати професійних знань, навчити, проконсультувати.

Відвідування бібліотек – одна з найефективніших форм надання методичної допомоги.

25 листопада директор наукової бібліотеки ТДАТУ Ольга Білоцька та заступник директора Ольга Почепня з метою надання консультаційної і практичної допомоги відвідали бібліотеку Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ. Фахівці Головної бібліотеки надали консультації щодо передплати періодичних видань, формування та списання фонду, створення електронної бібліотеки тощо.

Науковою бібліотекою ТДАТУ налагоджено тісну співпрацю з керівництвом коледжу. Відбулась конструктивна зустріч з директором навчального закладу – Олександром Мельником. В ході бесіди обговорювались питання комплектування, комп’ютеризації, роботи бібліотеки коледжу в медіапросторі. Також були окреслені основні напрямки роботи бібліотеки у нових реаліях та грані подальшої співпраці.

Співробітники книгозбірні Мелітопольського фахового коледжу не залишаються осторонь важливих дат у житті країни, регіону, коледжу. У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. До цієї скорботної дати бібліотекарі підготували виставку-інсталяцію «Зерна надії», тематичну книжкову виставку «Голгофа голодної смерті» і  запалили свічки пам’яті  http://mc.tsatu.edu.ua/novini-bbloteki/341-28-listopada-den-pamjat-zhertv-golodomoru.html

Ольга ПОЧЕПНЯ,
заступник директора НБ