Після довгої перерви ми повертаємось до роботи на сайті наукової бібліотеки ТДАТУ. Ми будемо інформувати, консультувати, допомагати студентам і викладачам тримати освітянський фронт ТДАТУ.

24 лютого 2022 стало трагічною датою для нашої країни. Війна внесла свої корективи в наше життя і  розділила його на «до» і «після». Та вона навчила нас ще більше пишатися тим, що ми українці  і об’єднала як ніхто і ніколи. Кожен українець в міру своїх сил долучається до наближення Перемоги. Сьогодні  дуже важливо, щоб кожен докладав максимальних зусиль задля Перемоги і підтримки одне одного.

У часи війни бібліотекарі, використовуючи всі свої знання, вміння, навички, також не залишаються осторонь і тримають свій інформаційно-бібліотечний фронт.

Запрошуємо вас до нашого сайту. Ви завжди будете в курсі цікавих подій, заходів, інформаційних та фахових ресурсів бібліотеки, університету і не тільки!