17 листопада 2021 року разом з методистом наукової бібліотеки Оленою Федоренко та студентським козачим куренем ТДАТУ було здійснено благодійну акцію «Даруймо радість дітям з притулку».

Старшини студентського козачого куреня ТДАТУ Микита Андрєєв, Єгор Забурунов, Ян Котов, Денис Красько, Сергій Старостенко, Дмитро Мавродій, Андрій Сеферов, Євгенія Шипиленко відвідали Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Студенти козачого куреня ТДАТУ зібрали та привезли з собою багато теплих речей та яблука для вихованців притулку.

Зараз тут живуть 42 дитини з непростими життєвими історіями. Більшість з них, саме в реабілітаційному центрі, вперше добре одягнені, смачно нагодовані, отримують позитивні емоції та подарунки.

Першачки саме повернулися зі школи, тому нам вдалося поспілкуватися з дітьми. Вони дуже позитивні, вдячні за подарунки та запрошують приходити ще. І безперечно, це не остання зустріч з малечею. Ми обов’язково повернемося до притулку з подарунками.

Олена Федоренко,
методист наукової бібліотеки