17 листопада наукова бібліотека та студентські команди ТДАТУ та ВСП «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ» взяли участь у Всеукраїнському Digital інтелектуальному онлайн батлі «#КОД СТУДЕНТА: або пан або пропав», який був присвячений Міжнародному дню студента.

Організатори: наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка, Харківське обласне відділення УБА. Співорганізатори: бібліотеки університетів, інститутів та коледжів України.

Міжнародний день студента: свято, яке об’єднує. Ось і наш цифровий онлайн батл об’єднав студентство з різних куточків України: Харкова, Мелітополя, Києва, Житомира, Сум, Львова, Умані, Дніпропетровська, Мукачева, Вінниці, Слов’янська.

Це вже третя всеукраїнська цифрова гра у рамках місяця цифрової грамотності #DigitalMonth_2021, у якій взяли участь представники Таврійського ДАТУ: Світлана Ускова – МТФ, 21 АІ – капітан команди; Єгор Драголов – МТФ, 21ГМ; Кароліна Пархоменко – ФЕБ, 31 МК; Софія Радіонова – АТЕ, 21ХТ; Ганна Клименко – МТФ, 11ПМ.

Координатор та співорганізатор інтелектуальної онлайн гри – Світлана Голодова, завідуюча відділом наукової бібліотеки ТДАТУ.

Запрошення до гри отримав і Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ, який достойно заявив про себе у попередньому Батлі. Команда коледжу – це студенти другого курсу: Євген Петрущенко, Альона Семенюк, Анастасія Моісеєнко, Денис Онищенко, Роман Романов.

Координатор гри від Мелітопольського коледжу – Світлана Ткачук, заступниця директора з виховної роботи.

Розпочався онлайн захід флешмобом, під час якого команди оголосили гасла своїх закладів освіти. Команда ТДАТУ виступила під гаслом: «Студенти ТДАТУ знають, як університет вони прославляють!»

Гра включала в себе 25 питань, що були пов’язані зі святом Міжнародного дня студента, традиціями студентства та розпочалась із запитання для розминки: «Як називається шапка студента-випускника?» (конфедератка).

Вже традиційно гра проходила на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot, де для перемоги потрібні не тільки знання, а й швидкість відповіді.

Питання гри були досить різноманітні: «У якому місті України встановлено пам’ятник Шарі?» (Київ), «Який предмет приносить удачу на іспиті?» (монета 5 копійок), «Оберіть три міста, де було встановлено пам’ятник студенту?» (Харків, Острог, Донецьк), «Назвіть гру №1 у світі ХХ століття, до випробування якої були залучені студенти?» (Кубик Рубіка), «Оберіть університет, де навчалися, чи працювали три лауреати Нобелівської премії?» (Харківський національний університет ім. В. Каразіна), тощо.

Найкращі результати у грі від ТДАТУ цього разу продемонстрували студенти механіко-технологічного факультету: студентка першого курсу – Ганна Клименко (11ПМ), яка зайняла 10 місце та студент 2 курсу – Єгор Драголов (21ГМ), який посів 11 місце.

Кращий результат команди Мелітопольського коледжу – це 8 місце, яке зайняла студентка другого курсу (Комп’ютерні науки) Анастасія Моісеєнко

Вітаємо наші команди, які ввійшли в десятку кращих учасників серед 86 гравців інтелектуального батлу, с такими гарними результатами та бажаємо нових звершень!

В чаті заходу студенти склали віртуальну хмаринку із слів: «Який він, сучасний студент».

До зустрічі на наступних онлайн інтелектуальних іграх!

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ