Наукова бібліотека проводить плідну соціокультурну роботу в університеті: різнопланові заходи, відео-презентації, віртуальні виставки, тощо. У колекції бібліотеки 32 медіа-огляди. Куратори студентських груп 11ГМ, 31 ГМ та 11 МБ ГМ запросили фахівців бібліотеки провести спільну виховну годину. Тему медіа-огляду «Таємниці душі Миколи Гоголя» вибрали самі студенти.

Гоголь – перший український письменник, який став визнаним авторитетом і класиком  літератури. Микола Васильович гоголем пройшовся по своїй долі, по життю, по літературі, сміючись над усіма навколо,  над собою в першу чергу. Микола Гоголь дав своїй батьківщині голос, голос глузливий, містичний, проте дивовижний у своїй чистоті і глибині. І Україна заговорила голосом гоголівських персонажів. Про таємничого Гоголя та його містичних героїв студенти слухали із зацікавленням.

На кураторській годині нагадали студентам про корисність читання та запропонували приєднатися до всеукраїнської акції читай_досягай#, а також познайомили з останніми літературними новинками абонементу художньої літератури.

Дякуємо кураторам Вірі Тарасенко, Олександру Ковальову, Вадиму Олексієнко за співпрацю із бібліотекою. Запрошуємо кураторів до співпраці!

Тетяна Кас’янова, провідний бібліотекар