Наукова бібліотека ТДАТУ (НБ ТДАТУ) входить до мережі сільськогосподарських бібліотек Національної академії аграрних наук і Міністерства освіти і науки України.

Наукова сільськогосподарська бібліотека Національної академії аграрних наук України (ННСГБ НААН України) є головною національною книгозбірнею сільськогосподарської та лісогосподарської інформації. ННСГБ також впродовж 37 років виконує роль науково-методичного центру для 273 бібліотечних закладів сільськогосподарського профілю України: бібліотек науково-дослідних інститутів, науково-дослідних станцій, аграрних ЗВО, коледжів та професійних аграрних училищ.

Однією з дієвих форм методичного впливу ННСГБ НААНУ на ефективну діяльність бібліотек мережі є випуск науково-методичного видання «Бюлетень ННСГБ НААН», який містить науково-аналітичні огляди звітів про роботу наукових бібліотек аграрних ЗВО Міністерства освіти і науки України та науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України, методично підпорядкованих ННСГБ НААНУ.

Щорічно НБ ТДАТУ звітує перед головною бібліотекою мережі та надсилає до ННСГБ «Звіт про роботу наукової бібліотеки ТДАТУ» та «Звіт про роботу головної бібліотеки Запорізького територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек (ЗТО СГБ)». Приємно відзначити що робота нашої книгозбірні не залишається поза увагою головної бібліотеки.

«Звіт про роботу Наукової бібліотеки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (НБ ТДАТУ) справляє гарне враження своєю інформативністю і гарним оформленням. Окрім звіту на 66 сторінок, надіслано ще прекрасний фото-звіт заходів бібліотеки і звіт Запорізького територіального об’єднання бібліотек, де бібліотека ТДАТУ є головною»,- зазначають колеги.

««Цікавинкою» є облік віддалених користувачів за допомогою бази даних «Реєстр віддалених користувачів» за IP-адресами та «Реєстр віддалених авторизованих користувачів». Оригінально подано розділ «Соціокультурна діяльність»».

«На належному рівні проведено науково-бібліографічну роботу….».

«Слід відзначити велику, важливу і відповідальну роботу кращих бібліотек мережі, які надіслали окрім основних також змістовні, інформаційно наповнені, гарно оформлені звіти Територіальних об’єднань сільськогосподарських бібліотек, які вони очолюють. Це бібліотеки: Львівського НАУ Дніпровського ДАЕУ та Таврійського ДАТУ».

Вдячні колегам за відзначення роботи книгозбірні. Колектив наукової бібліотеки ТДАТУ вмотивований і далі працювати, змінюючи традиційні підходи до інформаційно-бібліотечного обслуговування, використовуючи наявні інформаційні ресурси, формуючи нове електронне інформаційне середовище.

Ольга Почепня,
заступник директора НБ ТДАТУ