2 лютого наукова бібліотека провела кураторську годину «ІТ технології у сільському господарстві» для студентів 21ЕЕ та 12 СЕЕ груп.

Студенти ознайомилися з новими технологіями у сільському господарстві. Розповідь супроводжувалося цікавою презентацією сучасних ноу-хау: суперферми – плавуча агроферма Медуза (скляно-панельно-сонячна) від азіатського дизайнера Жаннінг Ханг, ферма Sundrops Farms для вирощування томатів у пустелі прибережної Південної Австралії; роботи – робот-м’ясник, розроблений у Новій Зеландії, робот-агроном, якого винайшли британські та норвезькі вчені, робот-пастух Shrimp, якого створили вчені з університету Сіднея, тощо.

Більш детально дізнатись про нові ІТ технології можна з матеріалів періодичних видань: «Фармер», «Зерно», «Пропозиція», «Агроексперт», «Аграрна техніка та обладнання», що представлені у читальному залі наукової бібліотеки.

Запрошуємо кураторів студентських груп до співпраці з науковою бібліотекою!

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ