5Наказом МОН України №387 від 26.04.2022 р. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного релоковано до м. Запоріжжя на базу Запорізького національного університету. Це рішення було складним, але своєчасним і єдиним правильним, адже дозволило зберегти життя колективу та створити безпечне освітнє середовище.

За цей час наш університет отримав потужну підтримку керівництва та колег ЗНУ, Міністерства освіти і науки України, міського голови міста Мелітополь, благодійних організацій.

Релокація – це не лише зміна місця розташування університету, а й початок нового етапу історії ТДАТУ. Ми поновили освітній процес, продовжили готувати кваліфікованих фахівців, необхідних для післявоєнної відбудови України, залучили до співпраці нових міжнародних партнерів, долучились до участі в міжнародних конкурсах та грантах.

🙏Щиро вдячні колегам, партнерам, всім, хто ці два роки всебічно допомагав університету. Ми не лише вистояли, а й постійно розвиваємось та покращуємо свої рейтингові показники.

🧑🏻‍🎓👩🏻‍🔬Шановні науково-педагогічні працівники, працівники та здобувачі ТДАТУ безмежно вдячні Вам за ваш патріотизм, любов і відданість університету, віру в світле майбутнє та силу духу. Без цього ми б не могли так стійко витримати ці надскладні два роки, зберегти та примножити славетну історію ТДАТУ.

🎓Ми тримаємо свій освітянський фронт!

✨Ми обов’язково переможемо, повернемось у рідний 🍒Мелітополь і будемо відбудовувати свій Університет.

Це наша мрія і наша мета.💙💛