Наукова бібліотека продовжує роботу над 9-м випуском Бібліографічного покажчика публікацій працівників ТДАТУ і презентує ІІІ частину випуску. Третя частина покажчика містить в собі перелік наукових робіт викладачів та співробітників факультету агротехнологій та екології.

Представлені публікації охоплюють період з 2016 по 2020 рік включно. За даний період науковці та викладачі факультету опублікували значну кількість наукових праць у вигляді окремих статей в журналах, збірниках наукових праць, міжвідомчих наукових збірниках та інших наукових джерелах.

При підготовці видання були використанні електронний каталог наукової бібліотеки ТДАТУ, інституційний репозитарій ТДАТУ ElarTSATU, видання української державної бібліографії, міжнародні бази даних, авторські праці, а також ІНТЕРНЕТ. Всі представлені джерела переглянуті „de visu”.

Покажчик стане у нагоді науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, усім тім, хто цікавиться науковою діяльністю Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Ознайомитися з покажчиком.

Ганна Попазова