Нещодавно закінчилося підвищення кваліфікації за темою «Різновиди інтелекту та їх роль в освітньому процесі ХХІ століття», в якому активну участь взяли співробітники кафедри комп’ютерних наук. Науковий захід тривав з 4 грудня по 14 січня 2024 року.

Підвищення кваліфікації проводилося Центром українсько-європейського наукового співробітництва. До 2017 року організація мала назву «Європейський центр наукового розвитку». Її заснували співробітники кафедри міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія».

Цей захід був проведений на базі Полтавського державного аграрного університету пройшло всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації під назвою «Різновиди інтелекту та їх роль в освітньому процесі ХХІ століття». Науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти та здобувачі вищої освіти мали нагоду дізнатись про діджиталізацію освіти, спрощення та покращення освітнього процесу за рахунок технологічного прогресу, підкреслити для себе нові підходи до викладення навчального матеріалу та проаналізувати досвід європейських держав з осучаснення освіти.

До наукової події приєднались науково-педагогічні співробітники багатьох закладів вищої освіти України, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені запропонованою темою.

Всі хто приймав активну участь у заході, а також виконали контрольне тестування отримали відповідні сертифікати з підвищення своєї кваліфікації.

Дякуємо організаторам за цікавий досвід та  нові знання.