Вибір професії для кожної людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті. Профорієнтація є одним з видів допомоги людини в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей. Основним завданням цієї роботи є надання випускникам практичних порад, а також рекомендацій з успішного вибору професійного шляху

2 грудня 2020 р. представники кафедри комп’ютерних наук ст. викладач Зінов’єва О.Г. та Соловйова М.М. відвідали закріплений за кафедрою Оріхівський район для проведення профорієнтаційної роботи по школах. Під час поїздки було відвідано випускні класи таких шкіл: Оріхівського НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна, НВК «Основа» Преображенської сільської ради, НВК «Перспектива» Таврійської ОТГ, Нестерянську СРЗОШ І-ІІІ ст., Яснополянську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час зустрічі була надана інформація про спеціальності та особливості навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Увага акцентувалася на правилах прийому до ТДАТУ у 2021 р. Було запропоновано випускникам пройти перший тур олімпіади з української мови для отримання додаткових балів під час вступу до ТДАТУ.

Бажаємо учням успішно здати ЗНО та сподіваємося на зустріч з ними в якості наших студентів!