До уваги випускників бакалаврату – вступників до магістратури ТДАТУ в 2019 році!

У 2019 році для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти на спеціальності:
 • 051 Економіка,
 • 071 Облік і оподаткування,
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування,
 • 073 Менеджмент,
 • 075 Маркетинг,
 • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,
 • 122 Комп’ютерні науки,
 • 281 Публічне управління та адміністрування
вступники складатимуть іспит з іноземної мови у формі, що передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання – Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2019 році

 

Реєстрація на Єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської) здійснюється Приймальною комісією ТДАТУ у період з

13.05.2019 по 03.06.2019 року.

Пункт реєстрації на ЄВІ в Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного
Адреса
Кабінет
Відповідальна особа
Контакти
м. Мелітополь, проспект Б.Хмельницького, 18
1.116
Шац Олена Юріївна
0(619) 42-31-27;

0(98) 499-17-04

Години прийому: Пн-Пт з 900 до 1600

 

Перелік документів для реєстрації:
 • документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України);
 • облікова картка платника податків;
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) – для випускників минулих років;
 • для осіб, які завершують навчання за ступенем вищої освіти бакалавра в 2019 році – довідка, видана за місцем навчання;
 • фотокартка 3×4 см (чорно-біла або кольорова) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
Для осіб, що потребують створення особливих умов, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 «Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність» (для осіб з особливими освітніми потребами).
Для кожного зареєстрованого учасника буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, зазначеним у ньому.
Також на інформаційній сторінці вступника буде розміщено інформацію про пункт тестування, де учасник його складатиме. Там же можна буде сформувати та роздрукувати запрошення-перепустку до пункту
тестування На цих сторінках будуть опубліковані результати складання ЄВІ.
 Основна сесія ЄВІ проводиться 02 липня у дві зміни (початок процедури першої зміни – о 10:00 год., другої – о 14:00 год.). Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.
Вступник для допуску до пункту тестування має пред’явити:
1) екзаменаційний листок;
2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
3) запрошення-перепустку.
У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступник не допускається до пункту тестування.
Вступники, які запізнилися, до пункту тестування не допускаються.
Відмітка про участь вступника у відповідному вступному випробуванні зазначається в екзаменаційному листку в пункті тестування уповноваженою особою Українського центру.
У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).
Для певних категорій вступників може бути організована друга сесія єдиного фахового вступного випробування. Детальніше про це читай на сайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua/zno-dlya-magistriv/.
Про особливості ЄВІ, його програми, складові частини, приклади тестів можна ознаймитись на сайті   http://testportal.gov.ua/uchasnyku- vstupnyh-vyprobuvan/.
Результати основної сесії ЄВІ будуть розміщені на інформаційних сторінках не пізніше 14 календарних днів з дня їх проведення. Результати другої сесії  будуть оголошені не пізніше 10 календарних днів.
Виникли сумніви щодо правильності результатів? Маєш право протягом 3-х календарних днів із дня офіційного оголошення результатів (включаючи день оголошення) подати апеляційну заяву до УЦОЯО. Їх
розгляд здійснюється апеляційною комісією протягом 3-х робочих днів із моменту отримання. Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії буде розміщена на
сайті http://testportal.gov.uaЗа результатами розгляду заяви комісія може ухвалити одне з таких рішень:
 • відмовити в задоволенні апеляційної заяви (результат, визначений раніше, підтверджується);
 • задовольнити апеляційну заяву (попередньо встановлений результат буде змінено).
У разі задоволення заяви щодо результатів може бути ухвалено одне з таких рішень:
 • про відновлення результату зовнішнього оцінювання (у тому випадку, якщо попередньо результат було анульовано);
 • про збільшення або зменшення кількості балів, отриманих учасником вступного випробування.