photo_2023-02-21_21-18-51

Підвищення професійної компетентності та ознайомлення з досвідом провідних спеціалістів, є одним з пріоритетних напрямків роботи викладачів та студентів освітнього проекту “Агрокебети”.

Співробітники кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки та здобувачі вищої освіти спеціальностей 201 Агрономія та 203 Садівництво та виноградарство 23 лютого 2023 року відвідали відкриту онлайн-лекцію «Програмне забезпечення: спеціалізовані онлайн-сервіси, які використовуються в агро. Комплекс рішень від бренду Pix4D».

Своїм практичним досвідом поділилася спікерка з освітою інженер-геодезист Тетяна Кондратенко, експертка з геодезії DroneUA, менеджерка з розвитку бізнесу Germandrones GmbH, яка має 8 років досвіду впровадження технології дронів у сферах сільського господарства, видобувної промисловості, геодезії та картографії на інспектування. Займалась реалізацією проєктів з використання безпілотників у провідних підприємствах України та за її межами. Також пані Тетяна є авторкою курсів з використання фотограмметричного програмного забезпечення для вирішення прикладних задач підприємств.

В ході лекції розглядалися такі питання:

• основні види дронів та сенсорів, які на сьогоднішній день використовуються для вирішення агровиробничих проблем;
  • функціональні можливості програмного забезпечення Pix4d fields;
  • приклади практичного використання даних.

Після лекції всі бажаючі мали змогу поставити питання та отримати на них відповіді від фахівця міжнародного класу Тетяни Кондратенко. Студенти та викладачі набули нового досвіду в аграрній сфері.

изображение_viber_2023-02-23_12-36-53-233 изображение_viber_2023-02-23_12-36-53-320

Юлія Пащенко; к.б.н., доцент кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки