Викладачі кафедри Рослинництва та садівництва ім. проф. В.В. Калитки з 2 по 9 жовтня 2023 року пройшли міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ПРИ ПІДГОТОВЦІ МАГІСТРІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (PhD) В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ». Організатором міжнародного підвищення кваліфікації став Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян (Польща). Метою вебінару було: звернути увагу освітян на питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти при підготовці бакалаврів у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної світи в освітньому процесі.

Розглядалися актуальні питання за такими напрямками:

№1 Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні.

№2 Неформальна освіта підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні.

№3 Особливості неформальної та формальної освіта досвід країн ЄС та України.

№4 Неформальна освіта практичний досвід країн Європейського союзу та України.

Учасники підвищення кваліфікації розвинули професійні компетентності, набули нових навичок комунікації та познайомилися з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання можливостей неформальної освіти в освітньому процесі при підготовці бакалаврів. Набуті знання допоможуть співробітникам кафедри розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності, а також побудувати власну траєкторію роботи зі студентами бакалаврами використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.

Нежнова сертифікат 18.10.23 Пащенко сертифікат 18.10.23