19.10.2023 відбулася зустріч здобувачів вищої освіти проєкту Агрокебети Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з керівництвом проєкту. До студентів з привітальним словом виступили керівник проєкту «Агрокебети» Анатолій ЦИРКУН та координатор роботи з регіональними ЗВО Алла КРАВЧЕНКО.

Під час зустрічі здобувачів вищої освіти спеціальності Агрономія ОР Магістр ознайомили з метою проєкту, основними напрямами роботи, партнерами та менторами. До студентів була доведена інформація щодо проходження виробничих практик, як однієї з основних обов’язкових компонентів освітнього процесу. Здобувачам були озвучені вимоги для отримання стипендій від проєкту, надані лінки на отримання онлайн освіти проєкту та посилання щодо пропозицій працевлаштування, які постійно оновлюються.

Під час зустрічі здобувачі активно ставили запитання і отримували на них вичерпні відповіді.

Дякуємо проєкту Агрокебети за плідну співпрацю і допомогу у навчанні здобувачів ТДАТУ. Бажаємо стійких позицій і активного розвитку!