Міжнародний відділ ТДАТУ сумісно з кафедрою рослинництва та садівництва проводить установчі зустрічі з науковцями провідних університетів та наукових установ Європи для організації циклу семінарів-тренінгів для здобувачів вищої освіти та викладачів факультету агротехнологій та екології з питань сучасних агробіологічних досліджень.

Так, Вікторія Лемещенко-Лагода, керівник міжнародного відділу та Максим Колесніков, завідувач кафедри рослинництва та садівництва провели зустрічі з Jan Hejatko (Associated Professor, молекулярний біолог та генетик у Central European Institute of Technology and National Centre for Biomolecular Research, Faculty of Science, Masaryk University, Brno, Czech Republic, сфера інтересів якого – гормональне регулювання розвитку рослин); Tereza Vavrdová (Postdoctoral Researcher, VIB Center for Plant Systems Biology, Ghent University, Belgium, сфера інтересів якої – фізіолого-біохімічні механізми запрограмовоної загибелі клітин); Andries Temme (Postdoc at Humboldt-Universität zu Berlin, сфера інтересів якого – вплив абіотичних стресів на продуктивність сільськогосподарських культур, зміни клімату та сільське господарство).

В ході зустрічей була обговорена тематика майбутніх відкритих лекцій та узгоджено терміни проведення семінарів.

23 photo_2022-10-19_14-29-36 епи dfизображение_2022-10-27_120947663

Максим Колесніков; к.с.г.н., доцент кафедри рослинництва та садівництва імені
професора В.В. Калитки