І Міжнародна науково-практична конференція «Використання інформаційних технологій для оптимізації процесів виробництва сільськогосподарської продукції та управління підприємствами», що проведено в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (2021)

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання виробництва плодоовочевої продукції та винограду» (2021)

Конференція “Агроскаутинг – агроосвіта для молоді та агросервіс для виробників” (2021)

Навчальний захід «ІТ-рішення в агробізнесі», що проведено за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» (2021)

26-27 травня 2021 року з нагоди  75 річчя від дня народження професора В.В. Калитки, відбулась III Міжнародна науково-практична конференція: «Інноваційні агротехнології за умов зміни клімату», в якій викладачі кафедри прийняли активну участь. Також у роботі конференції взяли участь провідні українські та іноземні науковці. Учасниками конференції обговорювались важливі питання змін клімату. За матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції вийде збірник тез у якому будуть висвітлені результати наукових досліджень учасників даного заходу.

21 квітня 2021 року викладачі кафедри приймали участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти». Метою конференції було обговорення питань щодо впливу глобальних змін клімату на розвиток сільського господарства та визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень щодо адаптації до змін клімату та зниження ризиків від екстремальних кліматичних явищ. Сертифікати учасників.

25 березня 2021 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція “Зрошення вагома складова сталого розвитку аграрного сектора в Україні” на платформі Zoom. У конференції прийняли участь викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. Наукова програма конференції передбачала проведення пленарного засідання і роботу секцій відповідно до напрямів досліджень.

23 та 24 березня 2021 р. відбулась Міжнародна конференція «АГРОСКАУТИНГ – АГРОсвіта для молоді та АГРОсервіс для виробників», яка проходила в онлайн-форматі. Організатором конференції виступила програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). У конференції прийняла участь викладач кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Покопцева Любов Анатоліївна.

25 листопада 2020 року відбулась он-лайн конференція за проектом UA-MELAGRO представників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та організації ССЕ (Служба старших експертів) Німеччини з представництвом в Україні на платформі Jitsi.org.Метою даного заходу є модернізація учбового процесу та освітньо-професійної програми «Агрономія»; підвищення кваліфікації освітнього персоналу кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки.

12 листопада 2020 року відбулась VIII Всеукраїнська науково-технічна конференція магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2020 року (секція Рослинництво) за допомогою платформи Zoom. В конференції взяли участь магістри 1-го та 2-го року навчання спеціальності «Агрономія».