5 червня відбувся онлайн-семінар в рамках роботи Вищої школи педмайстерності ТДАТУ для здобувачів вищої освіти на тему “Неформальна освіта – крок до кар’єрного зростання”, спікер доцент кафедри рослинництва та садівництва Колесніков Максим.

Впродовж останніх років учасники освітнього процесу стикаються з новими викликами, що спричиняють трансформацію та необхідність адаптуватися до нових умов. Для забезпечення рівного доступу до освіти навчальний процес перейшов з очного формату до змішаного або дистанційного, що змусило всіх учасників овсітнього процесу опановувати різні цифрові інструменти.

Розвиток інформаційних технологій став потужним чинником розвитку всіх систем освіти, впершу чергу, неформальної освіти. Адже він підносить доступність освіти на якісно новий рівень. Саме тому останнім часом в усьому світі спостерігається підвищення пропозиції освітніх послуг через комп’ютерні системи.

Семінар присвячений з’ясуванню ролі неформальної освіти в загальній системі вищої освіти України, аналізу основних переваги або недоліків різних форм освіти, проблемам щодо пошуку та використанню дистанційних платформ та сервісів для здобувачів вищої освіти, характеристиці найбільш популярних дистанційних платформ для неформальної освіти.

Здобувачам були надані практичні рекомендації з пошуки онлайн курсів та роботі на дистанційних платформах, дані відповіді на запитання.

Отже, система неформальної освіти повинна зайняти гідне місце в системі вищої освіти, оскільки при грамотній її організації вона здатна забезпечити якісну підтримку та розширити формальну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства сьогодні.

41-3-839x472 Неформальна освіта_МВОК Неформальна освіта_МВОК1 Неформальна освіта_МВОК2