23 травня 2024 року відбулась науково-практична онлайн конференція ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 «Агрономія» на базі Вінницького національного університету.

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Від кафедри рослинництва та садівництва імені професора В. В. Калитки (ТДАТУ) була подана робота студента 32 АГ групи Сергія Старостенко (керівник ас. Ольга Онищенко).

Конкурс проводився у два тури: І тур – у вищих навчальних закладах; ІІ тур – у базових вищих навчальних закладах.

Для організації та проведення ІІ туру Конкурсу у базовому вищому навчальному закладі була створена галузева конкурсна комісія.

За результатами проведення підсумкової науково-практичної конференції конкурсна комісія прийняла рішення про визначення переможців конкурсу.

За висновками конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу Старостенко Сергій отримав диплом ІІ ступеня.

Кафедра рослинництва та садівництва вітає учасників і бажає не зупинятись на досягнутому!photo_2024-05-27_09-44-47 photo_2024-05-27_09-45-12