8 червня 2021 року до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з робочим візитом завітали маркетолог проєкту «Агрокебети» Дар`я Чорна та PR-менеджер Дмитро Чепур. Їх метою була перевірка проходження виробничої практики здобувачами вищої освіти, що навчаються в рамках проєкту «Агрокебети».

Гостей привітала координатор проєкту «Агрокебети-Схід» в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, д.с.-г.н., професор, проректор з наукової роботи Оксана Єременко.

Представники проєкту «Агрокебети-Схід» відвідали ТОВ «АФ Мир», ТОВ «СПП Лана» та ТОВ «АФ Ольвія», де проходять практичну підготовку студенти проєкту Євгеній Пархоменко, Анастасія Івченко, Софія Авраменко, Артем Мироненко та Віктор Тиховод. Практиканти займаються різними напрямами у сфері агрономії: хлопці – польовими культурами, а дівчата  концентруються на маркетингових та економічних питаннях.

Гості ознайомилися з умовами проходження виробничої практики, поспілкувалися зі студентами, побачили їх за робочим процесом. Ментори провели цікаві екскурсії підприємствами та розповіли про свої враження від проєкту «Агрокебети-Схід», внесли пропозиції щодо змісту програми практики.

Зустріч була інформативною та насиченою. Слід зазначити, що це не перший і не останній візит, тому процес проходження виробничої практики студентами буде перевірятися і надалі для стимулювання підвищення якісних показників практичної підготовки здобувачів.

Реалізація проєкту «Агрокебети-Схід», який виконує ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст публікацій на цій сторінці є відповідальністю ГО «Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

IMG-a64be701a7adeab77c12249a1801dc35-V