Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Це один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці.

Проведення викладачами виїзних профорієнтаційних уроків у загальноосвітніх школах – є традицією. 2 лютого асистенти кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки Кенєва В.А. та Онищенко О.В. відвідали Спаську і Новобогданівську ЗОШ І-ІІІ ст. Викладачі розповіли про особливості реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року, яка триватиме з 1 лютого до 5 березня включно. Також була надана інформація щодо спеціальностей університету та для більш детального ознайомлення роздано інформаційні буклети.

Висловлюємо подяку вчителям за допомогу в організації зустрічі з учнями випускних класів. Сподіваємося, що отримана старшокласниками інформація стане для них не тільки цікавою, але й корисною, а поради викладачів будуть використані при виборі майбутнього професійного шляху.