«На землі є багато професій, але немає більш почеснішої праці, ніж праця людей, що вирощують хліб»

Перед викладачами кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки стоїть важливе завдання з підготовки фахівців з агрономії, що спроможні впроваджувати і освоювати сучасні системи землеробства, досліджувати технологічні елементи інтенсифікації галузі рослинництва з метою підвищення родючості ґрунту, збільшення виробництва і підвищення якості вирощеної продукції.

Дуже важливим у цій роботі є набуття практичних навичок та умінь. З цією метою для студентів спеціальності «Агрономія» кафедрою рослинництва імені професора В.В.Калитки та освітнім проєктом «Агрокебети» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» до співпраці запрошуються агровиробники. Так, починаючи з 03 лютого 2022 року розпочалися відкриті лекції-семінари з головним агрономом ТОВ “АПК ІСТОК” та ментором проєкту “Агрокебети” Ткачуком Михайлом Петровичем.

Михайло Петрович поділився досвідом з технологій вирощування основних польових культур в господарстві, а саме озимої пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику. Розповів про використання засобів захисту рослин та регуляторів росту, що не шкодять бджолам. Акцентував увагу про важливість проходження фаз розвитку сільськогосподарських культур, які мають значний вплив на збільшення врожаю.

До доповіді залучилися студенти 21 АГ АК групи Артем Іванча та Андрій Мєдвєдєв, які працюють у цьому господарстві. Хлопці розповіли про власний досвід з налаштування сівалки.

Студентів дуже зацікавив даний захід, вони жваво задавали питання і отримували вичерпні відповіді. Отримані знання здобувачі вищої освіти зможуть застосувати у подальшому в навчанні та на практиці.

Щиро дякуємо Михайлові Петровичу за проведення такого заходу і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.