27–28 вересня 2023 р. на кафедрі біології Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася “ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ, ПРИСВЯЧЕНА 95-РІЧЧЮ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНОЇ АГРОБІОСТАНЦІЇ” .

Конференція включена до переліку  наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2023 рік (лист державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” від 19.01.2023 р. № 21/08-53).

Тематичні напрями роботи конференції були:

• Ботаніка.

• Інтродукція рослин в ботанічних садах.

• Дендрологія та ландшафтний дизайн.

• Фізіологія і біохімія рослин.

• Генетика і селекція рослин.

• Екологія рослин і біорізноманіття.

• Історія біології рослин.

• Мікробіологія і вірусологія рослин.

• Лікарські рослини.

• Агробіологія рослин.

На пленарному засідання голова (д.б.н., проф. Кучменко О.Б.) запросила до вітального слова ректора НДУ Самойленко Олександра Григоровича, д.б.н., директора Інституту екології Карпат НАН України Данилик Івана Миколайовича та ін. Також було прослухані доповіді за тематикою конференції в рамках роботи секційних засідань.

Викладачі кафедри рослинництва та садівництва ім. проф. В.В. Калитки представили результати власних досліджень у роботі конференції.

Вдячні організаторам конференції за запрошення до участі у роботі конференції та сподіваємося на подальшу плідну наукову співпрацю.

Безымянный Безымянный1 Безымянный2 Безымянный3 кон1