14 вересня 2021 року викладачі кафедри ПВБ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у межах профорієнтаційної роботи відвідали Веселівську районну різнопрофільну гімназію, Веселівську ЗОШ I-III ступенів №1 та Веселівський ОКЗ ЗСО I-III ступенів №2 Мелітопольського району Запорізької області.

Учні 11-х класів були ознайомлені з інформацією про Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного: факультети і спеціальності, умови навчання, закордонні практики, військову підготовку, дуальну форму навчання та перспективи працевлаштування. Випускників було проінформовано про можливість підготовки до складання ЗНО на підготовчих кусах, які розпочнуть свою роботу вже 1 жовтня в стінах нашого університету.

Профорієнтаційна робота включала також роз’яснення переваг, перспектив та можливостей навчання у нашому ЗВО та залучення потенційних вступників до участі у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ. Для більш детального ознайомлення з університетом роздано інформаційні буклети.

В ході зустрічі було проведено анкетування потенційних абітурієнтів з метою виявлення їх уподобань.

Було оновлено інформацію на профорієнтаційних стендах в школах. Викладачі надали відповіді на питання, що викликали зацікавленість у школярів.

изображение_viber_2021-09-27_21-58-26-441

20210914_104648 20210914_104658