Робота Вищої школи педагогічної майстерності спрямована на вивчення та ознайомлення з сучасними інноваційними технологіями навчання й виховання; впровадження в навчально-виховний процес ефективних методик та методичних прийомів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду, сучасних інноваційних методів викладання та виховання у вищій школі.

У межах планової роботи Вищої школи педагогічної майстерності в 2022-2023 н.р. викладачі кафедри відвідали вже 3 семінари, зокрема: онлайн-семінар «Написання грантових заявок англійською мовою». В ході семінару було обговорено питання  особливостей пошуку грантових пропозицій, аналізу грантових пропозицій, особливостей написання грантових заявок англійською мовою. Семінар проводила старший викладач кафедри іноземних мов Лемещенко-Лагода В.В.

Також було прийнято участь в онлайн-проблемному семінарі «Вхідне тестування в системі управління освітнім процесом». Спікер:  кандидат технічних наук, доцент кафедри ВМФ Данченко Микола Миколайович.

ШПМ гранти іса ШПМ ШПМ грант3 ШПМ грант2