2 листопада 2016 р. в рамках проведення Тижня хімії в ТДАТУ на факультеті агротехнологій та екології відбулися тематичні кураторські години, проведені викладачами кафедри хімії та біотехнологій.

Так, студентам агрономам, екологам, харчовим технологам та інженерам з охорони праці було запропоновано поспілкуватися на тему «Чи стоїть боятися ГМО?» з переглядом фільмів «ГМО. Еда раздора» та «Опасны ли ГМО?» (ст. викладач, к.б.н. Пащенко Ю.П.). Також, студентам було запропоновано поміркувати над незвичними властивостями самої унікальної речовини на планеті Земля – води (доц. Герасько Т.В.). Питання що обговорювалися під час відкритих тематичних годин викликали велику зацікавленість у студентів та бажання дізнатися більше інформації за тематикою піднятою у презентаціях викладачів кафедри хімії та біотехнологій.

dsc_4398-2 dsc_4397-2 dsc_4369-2 dsc_4367-2