15 вересня 2021 року відбулась зустріч викладачів факультету АТЕ з уповноваженим з антикорупційної діяльності ТДАТУ Гостєвим М.О., який виступив перед присутніми з доповіддю «Про запобігання та протидію корупції у ТДАТУ». На заході також були присутні викладачі кафедри рослинництва імені професора В.В. Калитки. Метою зустрічі було підвищення професійного рівня та правової свідомості, формування фахового підходу до розуміння і застосування норм антикорупційного законодавства. Цей захід надав змогу поглибити знання з основних положень антикорупційного законодавства, отримати методичні рекомендації щодо організації роботи із запобігання корупції та її виявам. Логічність поставлених запитань та обґрунтованість висновків засвідчили про сформованість у співробітників правових знань про корупційні правопорушення.