к1    08 вересня 2021 р. на факультеті АТЕ ТДАТУ була проведена традиційна зустріч з кураторами спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Геодезія та землеустрій».

    Декан факультету АТЕ доц. Ірина ІВАНОВА зазначила, що на початку кожного навчального року студентська спільнота розпочинає планування власної індивідуальної освітньої траєкторії на поточний рік відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» та «Положення про кредитно-модульну систему організації освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного». У зв’язку із цим актуалізується робота кураторів щодо надання освітньої, консультативної та інформаційної підтримки здобувачам вищої освіти.

    Окрім цього деканом було наголошено на дотриманні основних принципів академічної доброчесності в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного усіма учасниками освітнього процесу.

    Також було акцентовано увагу на важливості донесення інформації щодо прав та обов’язків кожного представника студентської спільноти, які регламентуються нормативними документами як зовнішнього, так і внутрішнього рівня, враховуючи автономію університету.

    Окрім цього розглядалося питання щодо відвідування занять здобувачами вищої освіти та дотримання карантинних умов в університеті.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету АТЕ

з навчальної роботи Галина ТАРАНЕНКО

к3  к2