4       Ректорат Таврійського державного університету імені Дмитра Моторного опікується працевлаштуванням та подальшим кар’єрним шляхом випускників магістрів усіх спеціальностей. Вже стали традиційними щорічні зустрічі керівництва університету із випускниками з метою надання допомоги у визначенні із місцем подальшого працевлаштування.
Впродовж 14-18 лютого 2022 року відбулася низка таких зустрічей на факультеті АТЕ зі здобувачами вищої освіти ОР «Магістр» спеціальностей «Агрономія», «Харчові технології», «Екологія» та «Цивільна безпека», на яких майбутніх фахівців вітали із закінченням навчання, початком підготовки до державної атестації та знайомили зі змістом державних нормативних документів щодо їх працевлаштування у 2022 році.
Під час зустрічей очільниця Центру кар’єри та працевлаштування Наталія РУГНО роз’яснила випускникам ключові моменти щодо цьогорічного працевлаштування, зокрема спеціальних умов для випускників пільгових категорій, повідомила про допомогу, яку надає Центр випускникам щодо пошуку свого першого місця роботи, зазначила, що багато випускників ТДАТУ працевлаштувалися за спеціальністю саме завдяки Центру.
Після привітального слова традиційно відбувалися персональні розмови з кожним випускником у присутності адміністрації університету, на яких обговорювалися питання щодо працевлаштування випускників, їхні плани на майбутнє та перспективи професійного зростання.

Інформаційний супровід:
заступник декана АТЕ ТДАТУ