До уваги студентів, викладачів та співробітників університету!

У читальний зал наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. За другу половину листопада надійшли часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, фахові, науково-виробничі видання.

Запрошуємо вас до перегляду!

1. «ChipNews Украина / Инженерная микроэлектроника» №9 – український науково-технічний журнал, який публікує огляди, статті, схеми, рекомендації щодо застосування виробів електронної техніки, дається аналіз ринку електронних компонентів, стан та тенденції його розвитку, економічні та правові питання в галузі мікроелектроніки, наводяться відомості про дистриб’юторів, українських і зарубіжних фірмах-виробниках.

2. «Вища школа» №9 – науково-практичний журнал з питань діяльності закладів вищої освіти та підготовки кадрів вищої кваліфікації. На сторінках журналу регулярно публікуються статті відомих в Україні науковців, керівників, викладачів закладів вищої освіти, найважливіші документи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, комплексно висвітлюється досвід діяльності українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

3. «Вісник аграрної науки» №9 – український науково-теоретичний журнал, який висвітлює наукові пошуки українських учених у різних галузях сільського господарства.

4. «Економіка та держава» № 9 – наукове фахове видання України з питань економіки.

5. «Зерно» №10 – всеукраїнський діловий журнал для агропромисловців. Цей журнал висвітлює передовий досвід кращих фахівців, досягнення вітчизняного та світового землеробства, практичні рекомендації по технологічним процесам, засобам і матеріалам, техніці, захисту рослин.

6. «Міжнародний туризм» № 5 – видання, у якому публікуються матеріали про мандрівки та відпочинок. На сторінках часопису можна прочитати матеріали про вітчизняні та іноземні курорти, рукотворні та природні чудеса планети. Познайомитися з відомими мандрівниками та митцями, які діляться з читацькою аудиторією своїми враженнями про найвіддаленіші куточки планети. Читач також знайде змістовну і цікаву інформацію про найрідкісніших представників тваринного та рослинного світу.

7. «Овочі та фрукти» №10 – популярний журнал для фермерів. Єдине професійне видання в Україні, яке охоплює відразу три напрямки: овочі, фрукти і ягоди. На сторінках журналу міститься багато актуальної інформації про сортове розмаїття овочевих і плодово-ягідних культур, про сучасні технології їх вирощування, зберігання і переробки, а також світові тенденції розвитку насінництва. Видання висвітлює практичні поради з будівництва та ефективного використання теплиць і парників, рекомендації з вибору садового і городнього інвентарю, а також багато іншої важливої та корисної інформації.

8. «Огородник» №10 – щомісячний журнал, який допоможе навчитися вирощувати багаті врожаї та орієнтується у всьому, що стосується сільського господарства

.
9. «Україна Електро» №4-5 – сучасний журнал, який висвітлює електротехнічний ринок України промислової електротехніки, знайомити з новою продукцією.

10. «Электрик» №10 – міжнародний електротехнічний журнал, який публікує актуальні матеріали по таким напрямкам, як: електроавтоматика, джерела живлення, електродвигуни і приводи, трансформатори, силове обладнання високого, середнього та низького напруги, енергетика, освітлювальні прилади, а також методичні рекомендації, оглядові статті з коментарями провідних фахівців галузі, інформацію про спеціалізованих виставках. Особлива увага приділяється висвітленню економічних новин в енергетиці та електротехніці.

Наталя Ломейко,
провідний бібліотекар читального залу