До уваги студентів, викладачів та співробітників університету!

У читальний зал наукової бібліотеки продовжують надходити нові періодичні видання. За першу половину грудня надійшли часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, фахові, науково-виробничі видання.

Запрошуємо вас до перегляду!

1. «Agroexpert» №10 – науково-практичне видання, в якому науковці та практики діляться досвідом у різних галузях сільськогосподарського виробництва.

2. «Агроном» №4 – консультативно-інформаційний журнал, де ви зможете ознайомитися із працями широкого кола авторитетних вітчизняних науковців, порадами та рекомендаціями провідних фахівців аграрного виробництва, актуальними для сільського господарства України роботами зарубіжних авторів.

3. «Аспекти публічного управління» № 3, 4 – науковий журнал, який охоплює актуальні теоретичні, методологічні та практичні аспекти державного управління та місцевого самоврядування.

4. «Бджоляр» №11 – науково-практичний щомісячний журнал, який розповідає про передовий досвід утримання промислових, напівпромислових та любительських пасік України, Польщі та світу. Журнал «Бджоляр» подає технології пасічникування у різних системах вуликів, конструкції різноманітного обладнання та інвентарю, які полегшують роботу пасічника з бджолами.

5. «Біоенергетика» №2 – всеукраїнський науково-виробничий журнал, яке практично охоплює весь сектор нової біоенергетичної галузі (потенціал біомаси, виробництво палива на підприємствах біоіндустрії, законодавство, селекція, технології, стандарти та ін.).

6. «Вісник аграрної науки» № 10 – український науково-теоретичний журнал, який висвітлює наукові пошуки українських учених у різних галузях сільського господарства.

7. «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» №11 – щомісячний спеціалізований журнал в галузі екології, для менеджерів природоохоронної діяльності. Допомагає екологам орієнтуватися в найскладніших питаннях їхньої професійної діяльності та працювати спокійно, без порушень і санкцій. У кожному випуску – актуальна інформація про охорону навколишнього середовища на підприємстві, особливості розробки природоохоронної документації й останні новинки українських і зарубіжних екологічних технологій, аналіз помилок тощо.

8. «Економіка України» №10 – науковий журнал, який досліджує економічну теорію; теоретичні та практичні питання менеджменту; фінансову, податкову та кредитну сферу; страхування; регіональний розвиток; АПК; світогосподарські зв’язки; економічні проблеми природокористування; економіка зарубіжних країн; соціальні проблеми, освітянська галузь; історичний аспект в економічній науці.

9. «Маркетинг в Україні» №4 – науково-аналітичне видання з маркетингу. На сторінках видання відбуваються дискусії про сучасні тенденції розвитку маркетингу, практики діляться своїм досвідом ефективного застосування маркетингових технологій. У журналі знаходять своє відображення події світового та українського маркетингу, друкуються документи професійних асоціацій.

10. «Охорона праці» №11 – щомісячний науково-виробничий журнал. На сторінках видання, окрім фахової інформації, затребуваної спеціалістами з охорони праці, інженерами підприємств, публікуються статті про: захист трудових прав працівників, наглядову та сервісну діяльність Державної служби України з питань праці, проблеми соціального захисту осіб, потерпілих на виробництві, соціальне забезпечення, реабілітацію інвалідів праці, діяльність організацій інвалідів, діяльність Фонду соціального страхування України, профілактику виробничого травматизму та професійних захворювань, нормативне регулювання питань охорони та гігієни праці, питання реабілітації учасників АТО тощо.

11. «Плантатор» №6 – аграрний журнал українських господарів та справжніх плантаторів. Актуальні сезонні поради щодо ефективного ведення господарства, вирощування різних сортів і гібридів овочів – картоплі, моркви, буряків, капусти, цибулі, огірків, томатів, баштанних; та ягід – суниці, смородини, малини. Висвітлює зберігання, доробку та продаж овочів і ягід.

12. «Пропозиція» №11 – спеціалізоване українське видання з питань агробізнесу. Економіка та агроринки, агроменджмент, рослинництво та захист рослин, машини і обладнання, зберігання та переробка.

13. «Системні дослідження та інформаційні технології / System research & information technologies» №3 – міжнародний науково-технічний журнал, друкує оригінальні та оглядові статті з теоретичних і прикладних проблем і методів системного аналізу, інформатики, проблем прийняття рішень та керування в економічних, технічних, екологічних і соціальних системах.

14. «The Ukraininan Farmer» №11 -– аграрний журнал про зернові культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою, сорго; молочне скотарство та свинарство; різні види с/г техніки – трактори, комбайни, сівалки, культиватори, обприскувачі; зберігання зерна.

15. «Фінанси України» №9 – міжнародний науково-теоретичний та інформаційно-практичний журнал, висвітлює актуальні наукові питання економіки та фінансів.

16. «ChipNews Украина / Инженерная микроэлектроника» № 10 – український науково-технічний журнал, який публікує огляди, статті, схеми, рекомендації щодо застосування виробів електронної техніки, дається аналіз ринку електронних компонентів, стан та тенденції його розвитку, економічні та правові питання в галузі мікроелектроніки, наводяться відомості про дистриб’юторів, українських і зарубіжних фірмах-виробниках.

Наталя Ломейко,
провідний бібліотекар читального залу