Словосполучення «академічна доброчесність» – чесність в академічному просторі. В останні роки воно стало досить поширеним у житті навчальних закладів України. Тема академічної доброчесності – одна з головних, котру студенти мають засвоїти уже з першого курсу.

24 листопада на кураторській годині для студентів першого курсу факультету агротехнологій та екології наукова бібліотека провела черговий захід, присвячений академічній доброчесності – «Академічна доброчесність – запорука якості освіти».

Мета: ознайомити студентів із поняттям «академічна доброчесність», на основі життєвих ситуацій пояснити що таке плагіат, навчити аналізувати та використовувати готову інформацію відповідно до норм академічної доброчесності; виховувати повагу до чужої діяльності, інтелектуальної праці.

Наукова бібліотека як осередок доступу до інформаційних потоків розповсюджує та популяризує серед студентів і усіх користувачів правила та чесноти академічної доброчесності та спонукає дотримуватися їх. На офіційному YouTube каналі наукової бібліотеки демонструється відео-презентація «Академічна доброчесність – запорука якості освіти».

Університет – це своєрідна модель суспільства. На час навчання у ЗВО припадає період становлення і формування цінностей, установок і моделі поведінки, які визначатимуть місце кожного студента у дорослому житті.

Відмова від плагіату, списування – одна з ознак самостійної, сильної, впевненої в собі особистості. Самостійна людина сама визначає свій життєвий шлях, ухвалює важливі рішення, сміливо рухається вперед, розвивається. Майбутнє належить саме таким людям.

Долучайтесь до інформаційних заходів наукової бібліотеки. Продемонструймо небайдужість до якісної освіти в Україні!

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ