Наукова бібліотека ТДАТУ, як Головна бібліотека Запорізького територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек, проводить роботу задля повноцінного функціонування мережі бібліотек, поповненню бібліотечних фондів, оновленню технічних засобів, збереженню бібліотечних кадрів, вдосконаленню системи морального та матеріального стимулювання бібліотекарів книгозбірень.

До складу об’єднання входить 9 бібліотек, у т.ч. 3 бібліотеки науково-дослідних установ та 5 бібліотек коледжів.

Бібліотеки коледжів становлять основу для розвитку наукової, навчальної та культурної діяльності закладу освіти. Якісно укомплектований бібліотечний фонд є запорукою забезпечення навчального процесу та успіху бібліотеки серед своїх користувачів.

Наукова бібліотека ТДАТУ передала бібліотеці Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ близько 300 видань навчальної, наукової та художньої літератури.

Фонд бібліотеки коледжу поповнився навчальними виданнями з програмування, основ системного аналізу, економіки, маркетингу тощо.

Серед літератури художнього спрямування є і видання Українського культурного фонду – нова книга Вахтанга Кіпіані «Дисиденти». Це збірка інтерв’ю реальних людей, які за політичне інакомислення дорого заплатили.

Маємо надію, що передані видання посядуть гідне місце у фондах бібліотеки Мелітопольського фахового коледжу і стануть у нагоді для забезпечення навчального процесу та підвищення загальноосвітнього рівня студентів.

Ольга Почепня,
заступник директора НБ ТДАТУ