Наукова бібліотека презентує моніторинг публікаційної активності дослідників ТДАТУ в міжнародній пошуковій системі SCOPUS за ІІІ квартал 2021 р. Загальна кількість публікацій за квартал – 40.

Найбільшу кількість публікацій – 19 до свого рейтингу додає МТФ, 11 публікацій у ФЕБ, факультет енергетики та комп’ютерних технологій має 6 публікацій, факультет АТЕ та ННІ загальноуніверситетської підготовки по 2 публікації.

Персоналії дослідників ТДАТУ розташовані за алфавітом з посиланням на профіль у SCOPUS:

Механіко-технологічний факультет
Ігнатьєв Є. І. – 5 публікацій;
Кувачов В. П. – 3 публікації;
Болтянський Б. В. – 2 публікації;
Вершков О. О. – 2 публікації;
Кюрчев С. В. – 2 публікації;
Шокарев О. М. – 2 публікації.

По одній публікації на свій рахунок додали: А. М. Аюбов, Л. Ю. Бондаренко, А. А. Волошина, Є. А. Гавриленко, С. М. Григоренко, О. О. Дереза, С. В. Дереза, Д. П. Журавель, О. Г. Караєв, В. М. Кюрчев, Д. О. Мілько, В. Т. Надикто, А. І. Панченко, І. А. Панченко, Р. В. Скляр, Ю. В. Холодняк, Л. М. Чернишова.

Факультет економіки та бізнесу
Трусова Н. В. – 5 публікацій;
Болтянська Л. О. – 2 публікації;
Нестеренко С. А. – 2 публікації;
Радченко Н. Г. – 2 публікації.

По одній публікації мають: І. В. Агєєва, Н. О. Бочарова, С. В. Кальченко, Г. В. Ортіна, С. О. Осипенко, Т. В. Попова, Н. В. Сурженко, І. О. Чкан, О. Ю. Шевчук, Т. І. Яворська, А. В. Ярчук.

Факультет енергетики і комп’ютерних технологій
Шаров С. В. – 3 публікації;
Галько С. В. – 2 публікації;
Прийма С. В. – 2 публікації;
Строкань О. В. – 2 публікації.

Ще по одній публікації мають: М. М. Данченко, В. В. Кідалов, Д. В. Лубко, В. М. Малкіна, Н. Л. Сосницька.

Факультет агротехнологій та екології
Сердюк М. Є. – 2 публікації.

Колектив дослідників факультету АТЕ, які мають по одній публікації: І. І. Бандура, Н. А. Гапріндашвілі, Т. В. Герасько, В. Ф. Жукова, І. Є. Іванова, В. В. Коляденко, А. С. Кулик, С. І. Мовчан, О. П. Прісс.

ННІ загальноуніверситетської підготовки
Супрун О. М. – 2 публікації;
Шарова Т. М. – 2 публікації.

І по одній публікації в свій актив зараховують Н. В. Зайцева, С. О. Кулєшов, С. В. Симоненко, О. А. Тітова.

Бажаємо усім дослідникам ТДАТУ творчого натхнення. Бережіть себе!

Наталя Семенюк,
зав. відділом науково-бібліографічної