До наукової бібліотеки надійшли:

Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (економічні науки) / ТДАТУ. – Мелітополь, 2008 – .№ 1 (43) / за ред. С. В. Кальченко. – 2021. – 184 с.

Конструкції і розрахунки машин та апаратів переробних виробництв : підручник / В. С. Бойко [та ін.] ; ТДАТУ. – К., 2021. – 320 с.

Кривонос, І. А. Латинська мова : навч.-метод. посібник / І. А. Кривонос, С. П. Шевченко ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 192 с.

Lemeshchenko-Lagoda, V. English for geodesists and land surveyors : grammar, vocabulary and writing : навч. посібник / V. Lemeshchenko-Lagoda, I. Kryvonos ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 200 p.

Lemeshchenko-Lagoda, V. English for geodesists and land surveyors : навч.-метод. посібник / V. Lemeshchenko-Lagoda ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 60 р.

Мельник, О. О. Інтелектуальна власність : конспект лекцій / О. О. Мельник ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 215 с.

Мельник, О. О. Історія науки і техніки : конспект лекцій / О. О. Мельник ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 177 с.

Механіко-математичні дослідження сільськогосподарських машин та агрегатів: монографія / О. М. Леженкін [та ін.] ; за заг. ред. О. М. Леженкіна ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021 – .Т. 1. – 2021. – 335 с.

Мистецтво ведення переговорів : навч. посібник / ТДАТУ ; уклад.: А. Є. Адамович, О. М. Максимець. – Мелітополь, 2021. – 264 с.

Основи ораторського мистецтва : посібник-практикум / ТДАТУ ; уклад.: А. Є. Адамович, Л. І. Шлєіна. – Мелітополь, 2021. – 93 с.

Почерніна, Н. В. Макроекономічна політика : методичні вказівки до самостійної роботи / Н. В. Почерніна ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 158 с.

Процеси і апарати харчових виробництв: механічні та гідромеханічні процеси : підручник / В. С. Бойко [та ін.] ; ТДАТУ. – К. : ПрофКнига, 2021. – 468 с. : табл., рис.

Соціологія : навч. посібник / ТДАТУ ; уклад.: Г. Г. Тараненко, О. В. Поправкао, О. І. Ісакова. – Мелітополь, 2021. – 322 с.

Тараненко, Г. Г. Соціологія : практикум / Г. Г. Тараненко ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 46 с.

Теплотехніка та теплові процеси в машинобудуванні : навч.-метод. посібник для виконання лабораторних робіт / М. І. Стручаєв [та ін.] ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2021. – 152 с

Шлєіна, Л. І. Виховання гендерної культури студентів в позааудиторній діяльності аграрних закладів вищої освіти : методичні рекомендації для кураторів академічних груп / Л. І. Шлєіна ; ТДАТУ. – Мелітополь, 2020. – 73 с.