Наукова бібліотека представляє Моніторинг публікаційної активності науковців ТДАТУ за 2016 рік в проекті «Публікаційний профіль університету».

• В Google Scholar представлено 163 профілі науковців ТДАТУ;
  • Бібліометрика науковців ТДАТУ становить 4872 повних тексти публікацій : поточних та ретроспективних;
  • У Google Scholar  процитовано 2098 публікацій наших науковців;
  • Наукові фахові видання університету «Праці ТДАТУ» та «Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету(економічні науки)» потрапили до Рейтинг наукових періодичних видань, що мають бібліометричні профілі;

До списку науковців, що цитуються в наукометричній базі Scopus приєднався викладач кафедри Мобільні енергетичні засоби к. т. н., доцент Б. О. Стефановський.

Stefanovskiy, A. B. Dimensional analysis of leakage and mechanical power losses of kinematic Stirling engines.

Рейтинг цитувань в  Scopus

1. Volokh, Anatoliy M. – 6
  2. Kalytka, V. V . – 2
  3. Nadykto, V. –  2
  4. Didur, V. A. – 1
  5. Stefanovskiy, A. B. – 1
  • Показники цитованості в РІНЦ :

д. т. н., професор В. А. Дідур 58;

д. т. н., чл.-кор НААН України, професор В. Т. Надикто 16;

к. т. н., доцент К. О. Самойчук  13.

• Кількість створених профілів науковців по факультетам:

МТФ –  35

ЕНФ – 11

АТЕ – 20

ІКТ – 17

ФЕБ – 46

ННІЗУП – 29

Фахівці наукової бібліотеки зробили уточнення і коригування 104 авторських профілів, надали 14 довідок щодо кількості створених профілів, кількості записів, цитування, h-індексу по окремим кафедрам. Проведено  5 семінарів.

Розпочате створення унікальних ідентифікаційних номерів науковця ORCID.

Наукова бібліотека вітає всіх з наступаючим Новим роком!

Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.  Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Науковець ти потрібен світу!