21 січня 2022 року в Державній науково-технічній бібліотеці України пройшов навчально-методичний онлайн-семінар на тему: «Сучасна бібліотека в епоху цифрової трансформації науки та освіти». У семінарі взяли участь фахівці відділу науково-бібліографічної та інформаційної роботи бібліотеки ТДАТУ.

Представлені доповіді викликали зацікавленість присутніх фахівців. «Відкриті освітні ресурси: бібліотекарі як амбасадори, консультанти та створювачі» – один із напрямків роботи, запропонований директоркою науково-технічної бібліотеки Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна Тетяною Колесниковою. Консультант з регіональних рішень Clarivate Ірина Тихонкова дала пояснення, чому в організаціях зменшилась кількість публікацій, які були проіндексовані у Web of science. Досвідом створення інформаційних ресурсів та впровадження їх в освітній простір поділились колеги з університетських бібліотек Ужгорода та Вінниці.

Ознайомитися з Програмою семінару та переглянути семінар можна на YouTube каналі ДНТБ України.

Дякуємо усім спікерам за ґрунтовні доповіді!

Наталя Семенюк, зав. відділом
науково-бібліографічної