Економіка та менеджмент харчових виробництв

Спеціальність:
Харчові технології
СВО:
Бакалавр
Курс:
4
Провідний викладач:
Лисак Оксана Іванівна

Мета курсу – оволодіння теоретичними знаннями з питань економіки і менеджменту харчових виробництв, озброїти майбутніх спеціалістів знаннями з прикладної економіки та активним інтегруючим потенціалом, здатним покращити взаємодію між функціональними сферами підприємства.

Завдання курсу  – теоретична та практична підготовка здобувачів для набуття системних знань з теоретичних засад та організаційно-теоретичних основ економіки та менеджменту харчових виробництв.

Предмет курсу – економічний механізм функціонування підприємства, формування та функціонування підприємства, формування та використання його ресурсного потенціалу з метою оптимізації економічних результатів діяльності підприємства, економічна система та процес менеджменту харчових виробництв.

Результати навчання (з урахуванням soft skills)

Інтегральна компетентність

Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у сфері економіки та менеджменту харчових виробництв , що передбачає застосування певних знань та вмінь, методів та прийомів і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.

Фахові компетентності

ФК 13. Здатність підвищувати ефективність виробництва, впроваджувати сучасні системи менеджменту.

ФК 14. Здатність визначати та розв’язувати широке коло проблем і задач харчових технологій завдяки розумінню їхніх основ та проведення теоретичних і експериментальних досліджень.

Soft skills:

  • комунікативні навички: письмове, вербальне й невербальне спілкування; – уміння спілкуватися по e-mail; вести суперечки і відстоювати свою позицію, спілкування в конфліктній ситуації; навички створення, керування й побудови відносин у команді.
  • уміння виступати привселюдно: навички, необхідні для виступів на публіці; проводити презентації.
  • керування часом – уміння справлятися із завданнями вчасно.
  • гнучкість і адаптивність: гнучкість, адаптивність і здатність мінятися; уміння аналізувати ситуацію, орієнтування на вирішення проблем.
  • лідерські якості: уміння спокійне працювати в напруженому середовищі; уміння ухвалювати рішення; уміння встановлювати мету, планувати.
  • особисті якості: креативне й критичне мислення; етичність, чесність, терпіння, повага до навколишніх.

Робоча програма навчальної дисципліни «Економіка та менеджмент харчових виробництв» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології» за ОПП «Харчові технології» факультету агротехнологій та екології 2023-24 н.р.

Робоча програма навчальної дисципліни «Економіка та менеджмент харчових виробництв» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології» за ОПП «Харчові технології» факультету агротехнологій та екології 2022-23 н.р.

Силабус навчальної дисципліни «Економіка та менеджмент харчових виробництв» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології» за ОПП «Харчові технології»

Силабус навчальної дисципліни «Економіка та менеджмент харчових виробництв» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» – вибіркова компонента

 

Додаткові матеріали

Робочий зошит для практичних занять з навчальної дисципліни «Економіка та менеджмент харчових виробництв» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 181 «Харчові технології»