Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі

Спеціальність:
Економіка
СВО:
Бакалавр
Курс:
3
Провідний викладач:
Єременко Денис Володимирович

Мета: формування у студентів теоретичних знань і практичних навичок з використання інформаційних систем та технологій на підприємствах

Завданням курсу «Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі» полягають у вивченні методів раціональної організації ведення обліку на підприємствах країнах (на підставі використання прогресивних форм і стандартів). Набуття навичок опрацювання і використання облікової інформації в управлінні підприємством. Засвоївши дисципліну «Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі» майбутні бакалаври повинні володіти методикою проведення дослідження, опрацьовувати та аналізувати інформацію для прийняття рішення.

Предмет курсу – інформація про стан підприємства, результати його діяльності, що узагальнюється у обліковій, фінансовій та податковій звітності підприємства для зовнішніх та внутрішніх користувачів.

Освітня компонента забезпечує набуття здобувачами ВО:

–         Загальних компетентностей:

ЗК2. Здатність до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

ЗК6. Здатність розробляти та управляти проєктами.

ЗК8. Здатність проводити дослідження на відповідному рівні

     – Спеціальних (фахових) компетентностей:

ФК3. Здатність збирати, аналізувати та обробляти статистичні дані, науково-аналітичні матеріали, які необхідні для розв’язання комплексних економічних проблем, робити на їх основі обґрунтовані висновки

ФК4. Здатність використовувати сучасні інформаційні технології, методи та прийоми дослідження економічних та соціальних процесів, адекватні встановленим потребам дослідження.

ФК9. Здатність застосовувати науковий підхід до формування та виконання ефективних проектів у соціально-економічній сфері.

ФК10. Здатність до розробки сценаріїв і стратегій розвитку соціально-економічних систем.

         Програмних результатів навчання:

РН5. Дотримуватися принципів академічної доброчесності;

РН7. Обирати ефективні методи управління економічною діяльністю, обґрунтовувати пропоновані рішення на основі релевантних даних та наукових і прикладних досліджень.

РН8. Збирати, обробляти та аналізувати статистичні дані, науково-аналітичні матеріали, необхідні для вирішення комплексних економічних завдань

РН10. Застосовувати сучасні інформаційні технології та спеціалізоване програмне забезпечення у соціально-економічних дослідженнях та в управлінні соціально-економічними системами.

РН15. Організовувати розробку та реалізацію соціально-економічних проектів із врахуванням інформаційного, методичного, матеріального, фінансового та кадрового забезпечення.

– soft skills   показувати навички самостійної роботи, чесність та відповідальність за точність та об’єктивність подання інформації у сформованих звітах

Робоча програма навчальної дисципліни «Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 051 «Економіка» за ОПП «економічна кібернетика та програмування», за ОПП «економічний консалтинг та бізнес-економіка» (на основі повної загальної середньої освіти) 2022-23 н.р.

Робоча програма навчальної дисципліни «Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 051 «Економіка» за ОПП «економічна кібернетика та програмування», за ОПП «економічний консалтинг та бізнес-економіка» (на основі ОКР «Молодший спеціаліст») 2022-23 н.р.

Силабус навчальної дисципліни «Комп’ютерні інформаційні системи в бізнесі» для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 051 «Економіка» за ОПП «Економічна кібернетика та програмування», «Економічний консалтинг та бізнес-економіка».