Не зважаючи на карантин, студенти 1 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» не тільки активно дистанційно навчаються, а й спілкуються онлайн під час кураторських годин.

30 квітня для студентів групи 11 КН старшим викладачем кафедри комп’ютерних наук Зінов’євою О.Г. була проведена чергова кураторська година у форматі відеоконференції на платформі ZOOM. На кураторську годину були запрошені зам. декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій доцент Лубко Д.В. та завідувач кафедри комп’ютерних наук доцент Строкань О.В.

Лубко Дмитро Викторович довів до студентів інформацію про особливості складання екзаменаційної сесії в онлайн-режимі. Відповів на всі питання студентів щодо дистанційного навчання.

Куратор групи Зінов’єва Ольга Геннадіївна під час кураторської години обговорили зі студентами результати дистанційного навчання та наголосила на дотриманні правил поведінки під час карантину.

Студенти поділилися, що як би їм не було зручно прокидатися та виконувати завдання у будь-який час, однак вони з нетерпінням чекають повернення в стіни рідного університету.