18-20.02.2019р. на кафедрі «Комп’ютерні науки» проводився комплексний державний кваліфікаційний екзамен для магістрантів спеціальності 122  „Комп’ютерні науки” очної форми навчання.

Держекзамен приймала комісія у складі: голова комісії –  професор кафедри кафедри кібернетики Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, д.т.н. Путятін В.П., члени комісії – к.т.н., доц. Строкань О.В. (зав. кафедри комп’ютерних наук ТДАТУ),  ст.викладач кафедри КН  ТДАТУ Сіциліцин Ю.О.,  к.т.н., доц. Мацулєвич О.Є. (зав. каф. інформаційних технологій проектування ім. В.М.Найдиша ТДАТУ) та к.т.н., доцент кафедри КН ТДАТУ Лубко Д.В.

За результатами державного екзамену та захисту дипломних робіт магістрантів було виявлено хорошу підготовку магістрантів як майбутніх спеціалістів в області ІТ-технологій.

Усі студенти отримали наукову ступінь „Магістр” та кваліфікацію „Магістр з комп’ютерних наук”.

Кафедра комп’ютерних наук вітає  всіх з успішним завершенням навчання та бажає їм подальшого особистого розвитку, а також отримати гарну роботу за фахом.