21.02.2018р. на кафедрі «Комп’ютерні науки» проводився комплексний державний кваліфікаційний екзамен для магістрантів напряму підготовки „Комп’ютерні науки та інформаційні технології”, а також захист дипломних магістерських робіт.

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен здавали 9 магістрантів, а захист дипломних магістерських робіт проводили 2 магістранти.

Держекзамен приймала комісія у складі: голова комісії – проф., д.т.н. Путятін В.П., члени комісії – к.т.н., доц. Строкань О.В. (зав. кафедри комп’ютерних наук) , ст. викл. Сициліцин Ю.О., к.т.н., доц. Мацулєвич О.Є. (зав. каф. інформаційних технологій проектування ім. В.М.Найдиша) та к.т.н., доц. Лубко Д.В.

За результатами державного екзамену та захисту дипломних робіт магістрантів було виявлено хорошу підготовку магістрантів як майбутніх спеціалістів в області ІТ-технологій.

Усі студенти отримали наукову ступінь „Магістр” та кваліфікацію „Аналітик комп’ютерних систем”.

Кафедра комп’ютерних наук вітає  всіх з успішним завершенням навчання та бажає їм подальшого особистого розвитку, а також отримати гарну роботу за фахом.