07.02.2019 р. на кафедрі «Комп’ютерні науки» проводився комплексний державний кваліфікаційний екзамен для магістрантів заочної форми навчання спеціальності 122 „Комп’ютерні науки”.

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен здавали 5 магістрантів.

Держекзамен приймала комісія у складі:

Єремєєв

Володимир Сергійович

д.т.н., професор кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького
Заступник голови ЕК:
Малкіна

Віра Михайлівна

д.т.н., професор кафедри комп’ютерних наук
Члени ЕК:
Строкань

Оксана Вікторівна

к.т.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук
Мацулевич

Олександр Євгенович

к.т.н., доцент, завідувач кафедри інформаційних технологій проектування ім. В.М. Найдиша
Лубко

Дмитро Вікторович

к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук

За результатами державного екзамену  магістрантів було виявлено хорошу підготовку магістрантів як майбутніх спеціалістів в області ІТ-технологій.

Усі студенти отримали наукову ступінь „Магістр” та кваліфікацію „Магістр з комп`ютерних наук”.

Кафедра комп’ютерних наук вітає  всіх з успішним завершенням навчання та бажає їм подальшого особистого розвитку, а також отримати гарну роботу за фахом.