Під час карантину в освітній діяльності особливу увагу необхідно приділяти спілкуванню і вихованню своїх кураторських груп. Досвід показав, що кураторська година під час карантину онлайн можлива! 30 квітня кураторська група завідувачки кафедри комп’ютерних наук доцента Строкань Оксани Вікторівни зібралися разом в режимі он-лайн та поговорили про здобутки під час карантину. В ході зустрічі обговорювалися питання дотримання вимог карантину, особливостей дистанційного навчання, результати проміжної атестації та проблеми, які виникають при дистанційному навчанні, організації проведення залікового тижня та екзаменаційної сесії в он-лайн режимі. Студенти наголосили, що перевагами такої форми навчання є безпека здоров’я, гнучкий графік виконання завдань, проведення занять у відеоформатах.