На кафедрі «Комп’ютерні науки» 17 березня 2017 року відбулася науково-технічна конференція магістрантів і студентів.

Щорічно студентська конференція на кафедрі комп’ютерних наук збирає як студентів, так і школярів. В цьому році у ній прийняли активну участь 22 учасника. Теми доповідей відмічалися своєю актуальністю, глибиною дослідження у напрямку комп’ютерних наук.

Переможцями за результатами роботи секції стали:

1 місце серед учасників зайняв студент 21КН Задирака Р.В. з доповіддю на тему «Моніторинг стану сільськогосподарських посівів за допомогою дронів».

2 місце зайняв студент 31 КН Петров Г.М. з доповіддю на тему «Порівняння мов програмування Java та C# при розробці об’єктно- орієнтованих додатків».

Колектив кафедри привітали переможців конференції та її учасників. Також були вручені почесні грамоти в.о. завідучем кафедри КН Строкань О.В.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні та нових перемог!