2 грудня на кафедрі «Комп’ютерних наук» відбулась чергова кураторська година для студентів 1-го курсу спеціальності. Зустріч проводив куратор групи зам. декана, доцент кафедри КН Лубко Д.В.

З 30 студентів групи на зустрічі були присутні 29 (один індивідуальник).

Метою даної кураторської години (у форматі Zoom) було проведення on-line опитування студентів з питань академічної доброчесності та якості викладання дисциплін у поточному семестрі. Опитування проходило анонімно шляхом заповнення анкет, розміщених на сайті університету.

Академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти передбачає:     самостійне виконання навчальних завдань, завдань поточного та підсумкового контролю результатів навчання (для осіб з особливим освітніми потребами ця вимога застосовується з урахуванням їх індивідуальних потреб і можливостей); посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей; дотримання норм законодавства про авторське право; надання достовірної інформації про результати власної навчальної (наукової, творчої) діяльності.

Всі студенти групи підтримали такий захід та вважають on-line опитування ефективним інструментом позитивного впливу на якість освітньої діяльності університету.86ae5171-7569-4af1-89c2-52fbc67c3fa9