Згідно Листа № 21/08-1948 від 06.11.2023 Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році рекомендується проводити в закладах вищої освіти, які забезпечують виконання відповідних заходів безпеки.

Зважаючи на це, кафедра комп’ютерних наук провела Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі 12 «Інформаційні технології». Упродовж місяця здобувачі освіти могли надсилати свої роботи на Конкурс. Оцінювання робіт здійснювала компетентне журі, що складалося з викладачів кафедри.

Наразі маємо такі результати:

1 місце: студент Мелешко О.Д. (група 11МБКН). Тема наукової роботи: Розробка інформаційної веб-системи «Інтернет-магазин меблів».

2 місце: студентка Величко С.Д. (група 11МБКН). Тема наукової роботи: Розробка веб-сайту інтернет-магазину з продажу кавових напоїв.

3 місце: студент Тораєв С.Б. (група 41КН). Тема наукової роботи: Проектування рoбoчoгo місця інженера – програміста, та оператора у системі 3Ds MAX згідно норм технічної естетики при побудові полігональної 3D-моделі.

Вітаємо переможців та бажаємо наступних досягнень!