В період 25.10-05.11.2021р. для викладачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного був організований онлайн курс підвищення кваліфікації на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України (НУБіП).  Від кафедри комп’ютерних наук цього року на курсах підвищення кваліфікації взяла участь асистент Ганна ГЕШЕВА. Для онлайн зустрічей була використана платформа Cisco Webex.

Упродовж двох тижнів викладачі прослухали цікаві теми, а саме:

1. Вища освіта в умовах пандемії COVID – 19;
  2. Інноваційні процеси в стимулюванні освітніх змін;
  3. Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі ЗВО;
  4. Психологія «успіху». Ціннісні орієнтації сучасної молоді;

Крім прослуховування теоретичного матеріалу, кожний учасник підвищення кваліфікації готував випускну роботу у відповідності до тематики його професійної діяльності. Тема випускної роботи Ганни ГЕШЕВОЇ – Сучасні підходи до викладання навчальної дисципліни «Інформаційні системи та технології в публічному управлінні».

В результаті успішного проходження курсів підвищення кваліфікації викладач отримала відповідне свідоцтво.

Підготувала асистент Ганна ГЕШЕВА