з профорієнтаційної роботи 25.09.2018

Проведення профорієнтаційної роботи є дуже важливою частиною життя Таврійського державного агротехнологічного університету. Це дає можливість ознайомити майбутніх абітурієнтів із важливістю правильного вибору майбутньої професії, допомагає випускникам дізнатися про спеціальності, якість та процес навчання в університеті.

З такою метою представники кафедри комп’ютерних наук 25 вересня 2018 року відвідали старшокласників Чернігівського району, щоб допомогти їм у виборі майбутнього навчального закладу та спеціальності.

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів було ознайомлено із умовами вступу до ТДАТУ, з широкими перспективами навчання в  ТДАТУ, проінформовано про спеціальності, які можна здобути у нашому університеті,  можливості отримання подвійного диплому і загалом розказано про студентське життя.

Ми будемо раді вітати майбутніх абітурієнтів у Таврійському  державному агротехнологічному університеті.