14 вересня доцент кафедри комп’ютерних наук Лубко Д.В. та доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Краснодєд Т.Л. відвідали Ліцей № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Була проведена зустріч з керівництвом ліцею № 9 ММР ЗО: заступником директора, класними керівниками та учнями випускних класів 11-А, 11-Б, 11-В загальною кількістю  91 осіб. Під час зустрічі викладачі ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями університету,  особливостями та перевагами навчання, запросили на підготовчі курси ТДАТУ 2021-2022 н.р. Додатково здобувачам освіти була роздана рекламна поліграфічна продукція освітньої діяльності університету.

Наприкінці заходу учні ліцею, їх батьки та класні керівники були запрошені у ТДАТУ на день відкритих дверей та інші заходи, зокрема презентацію книги сучасної письменниці Дергачевої Ольги, що відбудеться 24 жовтня.

Бажаємо учням успіхів у навчанні та чекаємо на подальші зустрічі!